Ulotki

Ulotki

W zależności od potrzebnego nakładu proponujemy dwa rodzaje druku. Dla wydawnictw niskonakładowych proponujemy druk cyfrowy, natomiast przy większych nakładach najlepszym rozwiązaniem jest druk offsetowy.

Zaletą druku cyfrowego jest szybki czas reakcji, po zatwierdzeniu projektu możemy uruchomić drukowanie omijając proces przygotowania do druku. Do druku cyfrowego wykorzystujemy papiery dedykowane, o gramaturach w przedziale 80 – 300g/m2.

Średnie i duże nakłady drukujemy offsetowo. Dla takich nakładów jest to metoda bezkonkurencyjna pod względem cenowym i jakościowym.

Proponujemy naszym klientom kilkanaście różnych formatów ulotek, które drukujemy na papierach – najczęściej kredowych (mat/połysk) – o różnej, uzgodnionej z klientem gramaturze. Najczęściej nasi klienci wybierają niskie gramatury ze względu na niższe koszty, jednak nieraz dla podkreślenia wysokiej jakości produktów lub usług wybierają druk na papierach o dużej gramaturze. Taki wybór powoduje, że klient „zawiesi” wzrok na ulotce i być może chwyci za telefon.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno ulotki dwustronne jak i składane w kilku konfiguracjach.

Wróć do listy artykułów