Z jakich materiałów wykonujemy kasetony

Z jakich materiałów wykonujemy kasetony

Proponujemy kasetony z licem z plexi lub poliwęglanu, a także kasetony z dibondu z frezowaną grafiką na licu, podklejoną plexi.

Klasyczne kasetony świetlne w ramie z profili aluminiowych pomalowanych proszkowo na dowolny kolor z palety RAL dzięki odpowiedniemu doborowi ilości i rodzaju zastosowanych modułów LED za pewniają bardzo dobre naświetlenie lica.

Odpowiednia jasność lica w połączeniu z dobrze dobraną grafiką pozwala doskonale wyróżnić się na tle innych i zapewnić odpowiedni przekaz skierowany do Twoich klientów.

W zależności od potrzeb i budżetu nasz klient ma wybór materiału, z którego wykonamy lico kasetonu. Najczęściej jest to plexi, choć coraz częściej stosujemy lico z poliwęglanu litego, który będąc trochę droższy, jest nieporównanie odporniejszy na pęknięcie lub stłuczenie.

Klientom, którzy poszukują reklamy podkreślającej ekskluzywny charakter sklepu czy firmy przy jednoczesnym zachowaniu dyskretnej elegancji proponujemy kasetony z dibondu. Kasetony takie są trwałe i łatwe w konserwacji. Grafikę uzyskujemy dzięki frezowaniu w licu kasetonu i podklejeniu powstałych grafik kolorowym plexi.

Wróć do listy artykułów