O nas

Poznajmy się lepiej

Dlaczego my

Firma działa na rynku od 1998 roku.
Zajmujemy się szeroko rozumianą identyfikacją wizualną firmy.
Dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu zdobytym w tym czasie możemy wywiązywać się z powierzonych zadań kompleksowo: od projektu do produktu końcowego.
Dyspozycyjność, krótkie terminy realizacji oraz rozsądne ceny to nasze główne atuty.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie starając się przedstawić najkorzystniejsze rozwiązania.
Wśród wielu naszych zadowolonych kontrahentów znajdują się zarówno przedsiębiorstwa działające na rynku lokalnym jak i o zasięgu ogólnopolskim.
Współpracujemy także z organami samorządowymi i oświatowymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na każde zapytanie, zaproponujemy spójną koncepcję graficznej identyfikacji firmy z wykorzystaniem różnorodnych nośników reklamowych.

Na czym pracujemy?

Maszyny


Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia wykonywanie nawet najtrudniejszych prac wymagających precyzji i odpowiedniej jakości.

Druk cyfrowy

Posiadamy dwie kolorowe maszyny marki Xerox, które umożliwiają druk na papierach o gramaturze do 320g/m2 do do formatu SRA3 czyli 450x320mm. Na papierach kserograficznych możemy drukować nawet z prędkością 55 kopii na minutę. Drukujemy również na dedykowanych mediach samoprzylepnych i foliach poliestrowych. Ponadto posiadamy nowoczesną maszynę czarno-białą marki RICOH, która umożliwia druk broszur dzięki opcji falcowania i zszywania prac.

Każdą pracę, dostarczoną na dowolnym nośniku drukujemy "od ręki".


Pracownia graficzna i reklamowa

W naszym posiadaniu jest nowoczesny ploter wielkoformatowy pozwalający drukować zmienną wielkością kropli prace o szerokości do 155cm i długości ograniczonej jedynie długością mediów. Wydruk jest gotowy do odbioru w ciągu 48godzin, w tym 24 godziny to minimalny czas stabilizacji wydruku.

Dla podniesienia atrakcyjności wydruku, a przede wszystkim dla przedłużenia trwałości i nasycenia kolorów, na żądanie klienta laminujemy prace laminatami samoprzylepnym. Zastosowanie laminatu przedłuża żywotność reklamy o 2-5lat w zależności od klasy zastosowanych mediów i miejsca ekspozycji. Do laminowania stosujemy laminator rolowy o szerokości 160cm. Możemy ponadto zaoferować wykonanie grafiki wektorowej wykonywanej ploterem tnącym pozwalającym ciąć prace o szerokości do 123cm i długości 8m.

Dzięki zainstalowanemu systemowi OPOS możemy wyciąć dla Państwa uprzednio wydrukowane (metodą cyfrową lub wielkoformatową) naklejki w dowolnym wybranym kształcie z nienaganną powtarzalnością.