Katalogi

Wszystkie Twoje produkty w jednym miejscu

Katalog jest nieodzownym narzędziem na targach i spotkaniach biznesowych.

Wycena katalogu zawsze podlega indywidualnej kalkulacji.

Zobacz przykładową wycenę

Zapraszamy do kontaktu

Zaufaj naszemu doświadczeniu, robimy to z powodzeniem od 1998 roku.

Pokaż swój potencjał

Jeśli jesteś producentem, prowadzisz firmę handlową, świadczysz różnorodne usługi – powinieneś pomyśleć o katalogu. Wydawnictwo to pomoże w pracy Twoim handlowcom, sprawi, że w jednolitej formie przedstawisz swoim obecnym i przyszłym klientom swoją ofertę.

Jeśli myślisz o wydaniu katalogu – możemy Ci w tym pomóc. Wcale nie jest to prosta sprawa. Aby zapewnić odpowiednią jakość i spójność graficzną wydawnictwa należy zastanowić się, czy dysponujesz odpowiednim materiałem zdjęciowym i czy nadaje się on do zaprezentowania oferty w profesjonalny sposób. Czasem trzeba zacząć od sesji fotograficznej, która  – fachowo zrobiona – znacznie ułatwia prace nad projektem graficznym oraz pozwala na zapewnienie odpowiedniej jakości zdjęć. Pomożemy Ci w redakcji tekstu, dopilnujemy aby tekst i zdjęcia korespondowały ze sobą. Zaproponujemy odpowiedni papier i jeśli będzie taka potrzeba uszlachetnimy Twoje wydawnictwo folią lub/i lakierem.
W naszej firmie wykonywaliśmy już dziesiątki katalogów od podstaw aż po realizację. Wiemy, jak zrobić dobry projekt dostosowany do zawartości katalogu. Potrafimy wyeksponować najistotniejsze elementy oferty handlowej zawartej w wydawnictwie, a także we współpracy z klientem sprawić by odbiorca katalogu mógł łatwo odnaleźć interesujące go produkty. Zaproponujemy odpowiedni format, dobierzemy papier o odpowiedniej gramaturze, doradzimy w wyborze uszlachetnień.