Teczki ofertowe

Twoja oferta w odpowiednim opakowaniu

Teczka ofertowa podnosi prestiż Twojej oferty i wyróżni Cię na tle konkurencji.

Sprawdź ceny teczek

Zaufaj naszemu doświadczeniu, robimy to z powodzeniem od 1998 roku.

Zadbaj o wizerunek

Starannie przygotowujesz swoją ofertę, chcesz żeby była lepsza od oferty konkurencji – zadbaj o odpowiednie opakowanie. Prowadzisz liczne rozmowy biznesowe, przekazujesz różne dokumenty, tworzysz sprawozdania – włóż je do teczki ofertowej, nie będziesz anonimowy.

Elegancka i spójna forma graficzna oraz opcjonalne uszlachetnienia teczki ofertowej wraz z dopiętą do niej wizytówką mogą zaciekawić Twoich kontrahentów usługami i towarami jakie oferujesz. Skoro dbasz o jakość przedstawienia oferty to znaczy, że jesteś pewien, że jest dobra.

Naszym klientom proponujemy teczki ofertowe w wielu wariantach, drukowane jedno- lub dwustronnie, z szerokim lub wąskim grzbietem w zależności od ilości dokumentów wkładanych do teczki. Najczęściej proponujemy teczki na kredzie o gramaturze 350g/m2. W zależności od upodobań i budżetu klienta możemy je uszlachetnić oklejając folią błyszczącą, matową lub satynową. Zabieg ten zwiększa trwałość teczki i nadaje jej elegancki wygląd. Dla najbardziej wymagających możemy po oklejeniu folią matową lub satynową nałożyć wybiórczo lekko wypukły lakier UV o bardzo wysokim połysku, aby podkreślić najważniejsze elementy graficzne znajdujące się na teczce. Zapewniamy szybkie terminy realizacji, po uzgodnieniu projektu realizujemy druk już od trzech dni.