BANERY I SIATKI MESH

Łatwy montaż

Zamawiasz, zatwierdzasz projekt i zawieszasz sam.
Sprawdź ceny banerów

Zaufaj naszemu doświadczeniu, robimy to z powodzeniem od 1998 roku.

Jeśli potrzebujesz szybkiej i taniej reklamy na start albo w celach promocji, jeśli chcesz skorzystać z dostępnej powierzchni reklamowej – pomyśl o banerze. To najtańsza i bardzo popularna forma reklamy zewnętrznej.

Baner świetnie sprawdza się jako reklama krótko- i średnioterminowa, okazjonalna, wspomagająca promocje. Jest wygodną formą reklamy dla firm, które dopiero rozpoczynają działalność i mają ograniczone środki na reklamę i promocję. Jest bardzo wygodny w zastosowaniu, łatwy w transporcie i montażu.

Banery wykonujemy najczęściej na frontlicie o gramaturze 510g/m2, który po druku zgrzewamy na krawędziach i oczkujemy co 50cm. Jeśli potrzebny jest wydruk dwustronny, stosujemy materiał „blackout”, który posiada przekładkę z nieprześwitującego materiału i pozwala uzyskać żywe kolory po obu stronach.

Dla większych powierzchni (powyżej 30m2) proponujemy wydruki na siatce mesh. Jest lżejsza od banera, więc mniej obciąża konstrukcję i łatwiej ją napiąć. Dzięki temu, że przepuszcza światło, może być stosowana na elewacjach budynków.