KASETONY ŚWIETLNE

Daj się zauważyć

Reklama świetlna w naszym kraju, gdzie usłonecznienie wynosi średnio ok. 1500 godzin/rok, to dobry pomysł.

Z jakich materiałów wykonujemy kasetony?
Zapraszamy do skorzystania z indywidualnej kalkulacji

Zadzwoń 322215132

Zaufaj naszemu doświadczeniu, robimy to z powodzeniem od 1998 roku.

Jeśli zależy ci, aby twój klient bez względu na porę dnia i nocy wiedział gdzie cię można znaleźć – pomyśl o reklamie świetlnej.

Kaseton świetlny dzięki zwartej konstrukcji i eleganckiej formie będzie przyciągał wzrok przechodniów i kierowców zarówno w dzień jak i po zapadnięciu zmroku. Szczególnie późną jesienią i zimą, kiedy dni są krótkie, ta forma reklamy ma duże znaczenie. Dobrze oznakowana firma, punkt gastronomiczny czy sklep daje gwarancję, że klient nie skieruje swoich kroków do konkurencji, a już na pewno chcąc skorzystać z naszych usług trafi pod właściwy adres.

Energooszczędne oświetlenie, które zapewniają moduły LED dobrane odpowiednio do konstrukcji i wielkości kasetonu zapewni dobrą widoczność Twojej reklamy nie narażając Cię na duże koszty energii. Na wykonane kasetony udzielamy 2 letniej gwarancji.

W naszej ofercie znajdą Państwo kasetony tradycyjne zaopatrzone w lico z plexi lub nieco droższego, ale nietłukącego się poliwęglanu, kasetony z napinanym winylowym licem, a także eleganckie kasetony wykonane z dibondu.